Teknoloji, İnovasyon ve Girişimciliğin Merkezi Teknokent’ten Haberler

Artık San Francisco'da da bir ofisiniz var!

11 Mart 2016 - Teknoloji, İnovasyon ve Girişimciliğin Merkezi Teknokent’ten

Artık San Francisco'da da bir ofisiniz var!

İTÜ ARI Teknokent, yurt dışındaki ofisleri ile Türkiye'deki girişimlerin uluslararası pazarlara açılmasını kolaylaştırıyor.

 

İTÜ ARI Teknokent San Francisco Ofisi

Amaç

İTÜ ARI Teknokent, girişimcilere ve firmalara ABD pazarına giriş ve Silikon Vadisi’ne erişim için ücretsiz ofis imkanı sunuyor.

San Francisco’nun en gözde girişimci merkezlerinden biri olan Galvanize içerisinde kurulan İTÜ ARI Teknokent San Francisco Ofisi, girişim firmalarına ABD pazarında kaliteli iş bağlantıları kurabileceği işleyen bir ekosisteme de kolayca erişim imkanı sağlıyor.

OFİS YERİ

İTÜ ARI Teknokent San Francisco Ofisi’nin içinde yer aldığı Galvanize, Amerika’da teknoloji girişimciliğinin en önemli merkezlerinden birisidir.

Galvanize , kullanıcılarına mentorluk ve danışmanlık hizmetleri, eğitim, ofis ve salon kullanımları gibi imkanlar sağlayan, 72.000m2’lik bir ‘teknoloji kampüsüdür’.

İTÜ ARI Teknokent Yurt Dışı Ofis Kullanım Koşulları

1. İTÜ ARI Teknokent yurtdışı ofislerinin mevcut kapasitesinin kullanıcılar ve kullanım sürelerine göre paylaştırılması oluşan talebe göre gerçekleştirilecektir. Ofis kullanım takvimi başvuru önceliğine göre düzenlenecektir. Bu nedenle ofisleri kullanmayı planladığınız zamanı en geç 1 ay önceden İTÜ ARI Teknokent’e bildiriniz.

2. Yurtdışı ofislerini kullanma onayı alan firmalar,  yurtdışı ofis adreslerini kartvizitlerinde “ITU ARI Teknokent” ifadesi yer alacak şekilde kullanmalıdır.

3. İTÜ ARI Teknokent firmaları 3 ay boyunca 2 personeli ile İTÜ ARI Teknokent yurtdışı ofislerini ücretsiz kullanabilir.

4. İTÜ ARI Teknokent Yurtdışı İrtibat Ofislerini kullanmak ve bilgi almak için,

 

selma.bahcivanoglu@ariteknokent.com.tr

irem.orgun@ariteknokent.com.tr

Detaylar için tıklayınız.