FAALİYETLERİMİZ Haberler

İTÜ ARI Teknokent olarak Türkiye Girişimci Buluşması’ndayız

03 Kasım 2021 - FAALİYETLERİMİZ

İTÜ ARI Teknokent olarak, Girişimci İşadamları Vakfı tarafından Konya’da 3-4 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenen Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisi’nde İTÜ Çekirdek girişimcilerimizle birlikte yer alıyoruz. 

Standımızda İTÜ ARI Teknokent yönetimi olarak ekosistemimizi ziyaretçilere tanıtırken; girişimlerimiz Adlema, İnteraktif Kredi, The Clico, Parxlab, Epicrone ve Tork yatırımcılara ve potansiyel müşterilere erişme imkanına sahip oluyor.

“Dünya Sağlık Sektöründe Tıbbi Girişimciliğimizin Başarısı” Paneli

İTÜ ARI Teknokent Genel Müdürümüz Prof. Dr. Attila Dikbaş, etkinliğin ikinci gününde Bloomberg Dijital Açı Programı Moderatörü Ali Erhan Binici’nin oturum başkanlığını yapacağı “Dünya Sağlık Sektöründe Tıbbi Girişimciliğimizin Başarısı” başlıklı panelde İTÜ ARI Teknokent’in sağlık teknolojileri konusunda yaptığı çalışmaları ve hedefleri içeren bir konuşma gerçekleştirecek.

Panelde ayrıca, T.C. Sağlık Bakanlığı, Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Ceylan ve T.C. Sağlık Bakanlığı TİTCK (Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu) Başkanı Doç. Dr. Tolga Karakan da yer alacak.

İlgili katılımcıları standımızı ziyarete ve Genel Müdürümüzün paneline davet ediyoruz! Detaylı bilgi için: https://www.turkiyegirisimcibulusmasi.com/