Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

ULUKOM

Türkiye'nin ilk aktif kullanılan ASP Projesi (UND Gümrük EDI Sistemi) 2002 yılında gerçekleşti.

ULUKOM HAKKINDA
ULUKOM
İTÜ Ayazağa Kampüsü Kuzey Yolu ARI 1 Binası No:22 Maslak, Sarıyer/İstanbul 34469
T: +90(212) 286 02 26
E: ulukom@ulukom.com.tr
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

Ulukom Bilgisayar, 1987 yılında Bilgi Teknolojileri sektöründe yazılım ve donanım çözümleri üretmek amacı ile kurulmuştur. Ulukom halen Türkiye 'nin önde gelen Lojistik, Gümrükleme ve Dış Ticaret şirketlerine yazılım çözümleri sunmaktadır. Ulukom, bu sektörlerde yazılım üreten en eski şirket olduğu gibi, toplam müşteri sayısı itibariyle de lider konumdadır. Ulukom 1988 yılından beri ilk 100 BT ve İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmalarının tamamında yer almıştır. Ulukom'un 35 çalışanı vardır ve İstanbul'da 2 ofisi mevcuttur. Yazılım Ar-ge faaliyetleri 2005 yılından beri İTÜ Arı Teknokent'te bulunan ofiste yürütülmektedir. Yazılım konusunda yardım masası vasıtasıyla telefon ve on-line destek hizmetleri verilmekte, gezici servis elemanları ve on-line destek ile Türkiye'nin her yanına ulaşılmaktadır.

Kariyer Olanakları
Satış ve Pazarlama Elemanı

Firmamızın lojistik ve gümrükleme konusundaki yazılımlarının satışına katkı sağlayacak, tercihen yazılım satışı konusunda tecrübeli satış ve pazarlama elemanları aranıyor. Erkek adayların askerliğini yapmış olması, tüm adayların en az 2 yıllık yüksek okul mezunu olup İngilizce bilmesi ve 35 yaşını aşmamış olması gerekmektedir. 

Yazılım Destek Uzmanı

Yazılım Destek departmanımızın müşteri yardım masasında görevlendirmek üzere, Müşterilerimize yerinde eğitim ve destek vermek üzere  İTÜ Arı Teknokent AR-GE Ofisimize, deneyimli veya deneyimsiz çalışma arkadaşları arıyoruz