Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

SMG

MUSIC FOR BUSINESS

SMG HAKKINDA
SMG
Balmumcu Mah. Itri Sok. No: 1/1 34349 İstanbul - Türkiye
T: 0212 352 16 62
E: info@smg.com.tr
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

2009 yılından beri Türkiye’de halka açık mekanlarda kapalı devrede yasal müzik, anons ve reklam yayınları yapmaktayız. Yayınları, geliştirdiğimiz yazılımla internet üzerinden değil, depola-çal yöntemiyle gerçekleştirip, bu şekilde yayın yapan tek şirket olup sektörümüzde lider konumda yer alıyoruz.  450’ye yakın firmanın 8.500’e yakın noktasında hizmet veriyoruz.

Türkiye’de en hızlı büyüyen şirketlerin yer aldığı Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2015 Programı’nda 6. sırada, Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA Programı’nda 229. sırada yer aldık. Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2016 Programı’nda da yer alıp, iki yıl art arda bu listeye girme başarısı gösterdik. Tüm dünyada markalara lisanslı müzik hizmeti veren ve bir Spotify firması olan Soundtrack Your Brand ile Türkiye’deki yayın hakları için anlaşma imzaladık. Soundtrack Your Brand hizmetini işletmelerinde kullanmak isteyen markalar, bizden bu hizmeti satın alarak başta kendi listelerini oluşturma ve tüm lokasyonlarda çalan müziği tek bir noktadan kontrol etme olmak üzere birçok ayrıcalığa sahip olacak.

Yazılımımızı geliştirmek amacıyla İTÜ Teknokent’e başvurup en yüksek puanla girmeye hak kazandık. Teknik ve AR-GE departmanlarımızı İTÜ Teknokent’e taşıdık.