Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

MEKATRO

Being unique, with patents on application fields registering the innovations.

MEKATRO HAKKINDA
MEKATRO
İTÜ Teknokent ARI-2 Binası B-Blok 2-2F İTÜ Ayazağa Kampüsü Maslak 34469 İstanbul, Türkiye
T: +90 212 285 28 46
E: mekatro@mekatro.com
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

Mekatro, birkaç üniversite öğretim üyesi ile TOFAŞ’ın Stratejik Yönetim Grubu tarafından bir araştıma birimi olarak kuruldu. 2004 yılında bu birim bir Araştırma ve Geliştirme şirketine dönüştü. Bu oluşumun ana nedenlerinden biri akademik birikimleri yenilikçi ve yaratıcı endüstriyel ürünlere dönüştürmektir. Araştırma ve teknolojik gelişim (RTD) alanı otomotiv mekatroniğidir. Bu alana çok çeşitli, akıllı hareketli elektromekanik sistemlerin tasarım, analiz, simülasyon ve kontrolü girmektedir. Nihayetinde, bir araştırma birimi yapısından pazar odaklı araştırma ve geliştirme şirketine dönüşürken amaç otomotiv mekatroniği pazarında rekabetçi olabilmektir.

Kariyer Olanakları
Mechanical Engineer

University Degree in Mechanical Engineering, Minimum 5 or 8 year sexperience in HVAC and The Building Installation, Have a very good level of English, No travel restriction.

IT PROJECT MANAGER

Team leadership skills are required, Expert knowledge of Project Management methodologies and tools and the software development life cycles, Ability to thoroughly understand the business issues surrounding each project, Ability to manage project issues, conflicts, risks, and deliver projects within budget and scope, Ability to negotiate and deliver quality solutions to customers and develop proce...