Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

Kod-A

"Türkiye servis büro pazar lideridir. 2013 yılında 600 Milyon sayfayı aşan servis büro hizmeti ile Türkiye pazarının yaklaşık %90'ına ulaşmaktadır.”

KOD-A HAKKINDA
KOD-A
İTÜ Ayazağa Kampüsü Teknokent Arı-1 Binası No: 10 Maslak Sarıyer / İstanbul
T: +90 (212) 276 52 97
E: info@kod-a.com
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

Kod-A küresel pazara yönelik doküman tabanlı teknolojiler geliştirme ve çözümler sunma misyonuyla kuruldu. Kod-A’nın faaliyetlerini üç ana başlıkta ele almak mümkün.
Teknoloji Geliştirme: Kod-A doküman tarama, görüntü işleme, doküman arşivleme ve doküman yönetimi konularında yazılım tabanlı teknoloji ve ürünler geliştirmektedir. Ayrıca üstlenmiş olduğu anahtar teslim projelerde terzi dikimi uyarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.
Hizmetler: Kod-A ağırlıklı olarak Servis Büro hizmetleri sunmaktadır. Bir başka deyişle sizin adınıza kağıt evraklarınızı düzenler, tarar, görüntü iyileştirmeye tabi tutar, indeksler ve yine sizin sisteminize veya size kuracağı bir sisteme aktarır.
Distribütörlük: Kod-A doküman tarama, görüntü iyileştirme, form işleme (formlardan otomatik veri girişi), OCR, ICR, OMR, Barkod Tanıma, serbest form işleme (fatura işleme) konularında dünyaca ünlü ABBYY firmasının Türkiye Tek Teknoloji Distribütörüdür.

Kariyer Olanakları
Yazılım Geliştirme Uzmanı

- Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden veya Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun;  - Nesne tabanlı ve n-katmanlı yazılım geliştirme metodolojisine hakim;  - Microsoft .Net ve C# platformlarında yazılım geliştirme konusunda en az 3 yıllık profesyonel deneyime sahip;  - MS SQL Server başta olmak üzere ilişkisel veri tabanı yöne...

Satış Mühendisi

 Üniversite mezunu (tercihen mühendislik bölümü mezunu);  - Yazılım, donanım ve bilgi teknolojileri konularında bilgili;  - Bilgi teknolojileri sektöründe yazılım, donanım ve çözüm satış ve pazarlaması konusunda en az 1 yıl deneyimli;  - Tercihen doküman yönetimi, arşivleme, tarayıcılar konularında deneyimli;&nbsp...