Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

ICMS İnteraktif Cloud Medya Sistemleri

ICMS HAKKINDA
ICMS
İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent Arı 8 Kat 1 Sarıyer / İstanbul
T: +908504204267
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

ICMs İnteraktif Cloud Medya A.Ş. yıllardır yayıncılık sektörüne hizmet vermiş, sektör gereksinimlerini bilen ve global çözümler geliştirmeyi hedefleyen bir ekip tarafından kurulmuştur.

İnteraktif Medya Teknolojieri alanındaki yeni teknolojileri hızla geliştiren yapılanma modeli ve olmayanı hayata geçirme hayalini gerçeğe dönüştürme zekâsı sayesinde ve teknolojiye sahip olmanın verdiği özgüven ile yola çıkmıştır.

Endüstriyel tasarımını kendi bünyesinde gerçekleştiren ve bunun yanında mühendislik ve araştırma geliştirme çalışmalarını gece gündüz sürdüren tivu.co platformunda topladığı tüm televizyon ve radyo istasyonlarını Türkiye’de son kullanıcıya ulaştırmaktadır.

Bütün hizmetleri topladığımız bu platformda son kullanıcıya alışveriş yapabilecekleri ve sınırsız arşivleme sağlayıp kişisel profillerinden videoların depolanacağı yepyeni bir multimedya ve CLOUD sistemi öneriyoruz.

Kısa sürede hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz projeler ile yeni nesil yayıncılığa bambaşka bir boyut kazandıracağız.

Günümüz koşullarında gelişen teknolojiler sayesinde etkinliklerinizin kurumsal itibarınıza katacağı değeri online mecralarda yüz binlerce kişiye ulaştırarak arttırma şansına sahipsiniz.