Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

IBS

"The Leader of Technology" is always ahead

IBS HAKKINDA
IBS
İstanbul Teknik Üniversitesi, Teknokent ARI 1, No:1, 34469, Maslak, İstanbul, Türkiye
T: +90 212 328 2626
E: info@ibsyazilim.com
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

IBS, 1997 yılında kurulan bir yazılım evidir. Sermaye ve Para piyasaları için bağlantı ve alım-satım çözümleri sağlar.Finans sektöründe çalışan birçok kurumun müşterilerine verdikleri hizmetlerin arkasında, teknoloji sağlayıcı olarak yer alan IBS; Telekomünikasyon ve Medya sektörleri için de yazılımlar geliştirmektedir.

Kariyer Olanakları
Bilgi İşlem Destek Uzmanı

En az Meslek Yüksek Okulu, tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bilgisayar donanımları ve Windows ve Apple İşletim Sistemleri konusunda bilgili, Şirketlerin Bilgi Teknolojileri yardım masası departmanlarında ya da Bilgi Teknolojileri hizmeti veren firmaların son kullanıcı destek birimlerinde en az 1 yıl deneyim sahibi, İletişimde etkili, kibar , çöz&u...

Meeting Incentive / Project Manager

Bachelor degree from a reputable university Excellent written and spoken language skills in English Additional language skills will be an asset Good communicator and good negotiator Good planning and organization skills Detail oriented, analytical thinker Can perform more than one task at the same time Presentable and well groomed.