Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

GYS Gayrimenkul Yönetim Sistemi

Gayrimenkul Yönetim Sistemi (GYS) banka sistemlerinde kredi verme süreçlerinde, son derece kritik öneme sahip olan “ekspertiz” ve “ipotek tesisi” işlemlerini şubeler, ekspertiz şirketleri ve hukuk büroları ile koordineli ve diğer banka sistemleri ile tümleşik olarak yürütülmesini sağlayan web tabanlı bir yazılım ürünüdür.

ETCBASE YAZILIM HAKKINDA
ETCBASE YAZILIM
ITU Ayazağa Kampüsü Teknokent Arı 2 Binası A Blok No:4-1 Maslak / İSTANBUL TR
T: 212 987 5000
E: info@etcbase.com
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

/etcBASE Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş., 1995 yılında, geniş kitlelere hitap eden kurumlara sorunlu alacak tahsilatı hizmeti vermek üzere kurulmuştur. 22 yıla yakın bir süredir odaklanarak geliştirdiği ürün portföyü, tümüyle kurumsal ihtiyaçlara ve kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre gelişmiş ve 2014 yılında hayata geçirilen 3.nesil platformla birlikte dünya çapında kullanılabilecek bir nitelik kazanmıştır.

%100 bir Türk yatırımı olan /etcBASE, Türkiye’nin en büyük 12 bankasından 9’unun, GSM operatörlerinin, bazı telekomünikasyon şirketlerinin, özelleşen elektrik perakende satış ve dağıtım şirketlerinin ve kitlesel ürün/hizmet sunan diğer sektörlerin sorunlu alacaklarını yönetme sürecinde tercih ettikleri lider marka konumundadır.

22 yıla yaklaşan kurumsal tecrübesinin yansıması olan YTS (Yasal Takip Sistemi), GYS (Gayrimenkul Yönetim Sistemi) ve KTS (Kredi Tasfiye Sistemi) çözümlerini müşterilerinde hayata geçiren /etcBASE, bununla da kalmayıp, “Help Desk”, “İşletme Destek”, “Eğitim”, “Rehberlik” gibi satış sonrası sürekli hizmetleriyle de müşterisi olan kurumların destek ve teknoloji departmanlarının yükünü önemli ölçüde hafifletmektedir.

Sorunlu alacakların yönetimi alanında pazarın lider markası etcBASE, yenilenen mimarisi ve vizyonuyla, bu alanda inovatif bir dönemin öncülüğünü de yapıyor. 4 yılı aşkın süredir, konusuna “adanmış” insan kaynağı ve en güncel Java teknolojileri ile kendi yazılım geliştirme altyapısını geliştiren etcBASE, 22 yıllık birikiminin yansıması olan yazılım çözümlerinin bu yeni altyapıya taşınmasında sona yaklaştı. Ayrıca, “İdari Takip”, “Yasal Takip” ve “Karşılıklar” ana modüllerinden oluşan mevcut çözümlerinin tamamlayıcısı olarak “Erken Dönem Tahsilat Sistemi”ni de (0-90 gün arası gecikmedeki alacakların yönetimi) geliştiren etcBASE, Türkiye ‘de ilk kez tasfiye öncesi ve sonrası alacak yönetimini, bütün bileşenleri ile tek platformda uçtan uça bütünleştiriyor.

Enerji: UEDAŞ, SEDAŞ, TREDAŞ, BEPSAŞ, AKEDAŞ, Akdeniz EPSAŞ, IGDAŞ
Banka: Akbank, Aktifbank, Bank Asya (TMSF), Denizbank, Fibabanka, QNB Finansbank, Kuveyt Türk, TEB, İş Bankası, Vakıfbank,  Yapı Kredi Bankası, Yapı Kredi Azerbaycan, TEB Cetelem, QNB Hemenal, Fortisbank
Telekomünikasyon: Avea, Turkcell, Vodafone, Tellcom, Digitürk, Telsim (TMSF),
Köprü ve Otoyol: ICA (3. Köprü), Avrasya Tüneli,
Diğer: Alliance Healthcare, Pankobirlik, Hedef Filo