Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

ERLAB

Erlab Yazılım, yeni teknolojileri yakından takip ederek müşterileri için inovatif ve katma değerli çözümler üreten bir teknoloji şirketidir.

ERLAB HAKKINDA
ERLAB
REŞİTPAŞA Mah. KATAR Cad. TEKNOKENT ARI 1 Sit. No: 2 /5 / 1 SARIYER / İSTANBUL
T: +90 (212) 286 63 64
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

Rekabet gücünü insan kaynakları, teknolojiye yaptığı yatırımlar ve bilgi birikiminden alan ERLAB TEKNOLOJİ, bilişim dünyasındaki yenilikleri takip ederek kullanıcılarına güncel, özgün ve katma değerli çözümler sunmayı kendisine vizyon edinmiş, taslak aşamasında olan teknolojilerle birçok pilot proje geliştirmeyi başarmıştır. ERLAB, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdiği katma değerli çözümleri tüm dünyada kullanılabilecek seviyeye getirmiş bir firmadır.

ERLAB ihracat odaklı teknoloji geliştirme faliyetlerini çeşitli STK’lar da sorumluluklar üstlenerek ülkemizin  teknoloji ihracatının geliştirilmesi için çalışmaktadır.

Kariyer Olanakları
Yazılım Uzmanı

Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar Müh veya ilgili dallarından lisans mezunu Aşağıdaki yazılım geliştirme konularından birisinde an az 2 yıllık tecrübesi ve bitirilmiş projeleri olan Web yazılım geliştirme teknolojileri (html, javascript, html5, ajax, php, asp.net vb) Zengin web yazılım geliştirme platformları (kendo, dojo, angularJS, extJS) Mobil (android, iOS) Farklı yazılım plat...

Android Developer

BSc or MSc degree in ComputerEngineering, Computer Science or related discipline Proven experience in Android application development Published examples of mobile applications on the Android market Experience in JAVA and/or C++ Experience in writing unit-tests / automated-tests for Android Experience in Object Oriented Programming  Knowledge of Design Patterns  Knowledge...