Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

Full of Energy

Evrensel nitelikte bilgi ve teknoloji üreten, araştırmacı, yaratıcı, özgün, çağdaş bir bilimsel kültürü oluşturarak mesleki açıdan yetkin, toplumsal değerlere saygılı bir şekilde, faaliyette bulunduğu alanlar ile insan hayatını kolaylaşıyoruz.

ENWAİR HAKKINDA
ENWAİR
Istanbul Teknik Universitesi Ayazağa Kampüsü KOSGEB B Blok No:12
T: +90 (533) 096-60-45
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

2015 yılı itibariyle faaliyete başlayan Enwair Enerji Teknolojileri A.Ş. Istanbul merkezli kurulmuş olup, enerji sektöründe hizmet vermektedir.

Faaliyetine lityum iyon bataryalar için anot, katot ve batarya üretimi ile başlamış olan Enwair, Türkiye’de ve dünyada ticari olarak ilk kez piyasa sürülen, silikon bazlı anot elektrot ürünü ile pazarda yerini almıştır.

Uzman kadrosu, yüksek lisans ve doktora eğitimleri, enerji üretimi, enerji depolama ve enerji malzemeleri üzerine olan, günümüz dinamiklerine yatkın ve yetkin genç mühendisler ve teknisyenlerden oluşmaktadır.

Kariyer Olanakları
PROJE KONTROL ŞEFİ

İşveren hakedişi hazırlanması, onaylatılması, satış ve tahsilat koordinasyonu,  İş programı -Ankara Merkez ve Türkmenistan Şantiye Primavera Level 3- iş programı takip ve koordinasyonu (Süresel, kaynak ve adam-saat bazında), Raporlamaların günlük, haftalık, aylık ve Genel Müdür Bilgi Notu bazında takip ve koordinasyonu,  Taşeron hakedişlerinin takip...

ELEKTRİK TEKNİKERİ

Rüzgar santrali elektrik işleri yapımı aşaması ve işletmesinde görev almış,  Rüzgar santralleri konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Üniversitelerin, meslek yüksek okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, Yeni nesil rüzgar türbin teknolojisine hakim, Orta Gerilim Belgesine (EKAD) sahip olan, Etkin bilgisayar kullan...