Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

DEFNE

Innovative. Exceptional. Proven. Cost-Effective.

DEFNE HAKKINDA
DEFNE
ITU Ayazaga Kampusu Ari-2 Teknokent A-Blok 3-1 Maslak ISTANBUL, 34469 Turkey
T: + (90) 212 285 75 75
E: sales@defne.com.tr
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

HAKKIMIZDA

Kurulduğu 1996 yılından itibaren iletişim ağları için telekom çözümleri, yazılım ürünleri ve hizmetler sağlayan Defne, kendi dalında önde gelen global bir firmadır. Defne’nin sunduğu yenilikçi çözümler abone deneyimini arttırırken, mobil operatörlerin ve servis sağlayıcılarının her potansiyel çağrıyı başarıyla sonlandırarak gelire dönüştürmelerini sağlar. Farklılaşmış yenilikçi ürün portföyüyle çağrı tamamlama, mesajlaşma, mobil pazarlama, roaming, filtreleme ve OSS/BSS çözümleri sunan Defne, ürünlerini profesyonel ve yönetilen servis hizmetleriyle destekler.

Orta Asya’dan Orta Doğu’ya, Asya-Pasifik Bölgesi’nden Afrika’ya, Avrupa’dan Güney Amerika’ya 20’den fazla ülkede 500 milyon üzerinde aboneye servis veren 25’ten fazla mobil operatör, Defne’nin çözümleri ve hizmetleri ile abone sadakatini ve yıllık gelirlerini arttırmaktalar.Yetenekli insan kaynaklarının zenginliği ve IN, IVR, mesajlaşma alanlarındaki uzmanlığı, Defne’ye mevcut müşteri altyapısı ile hızla entegre olabilecek güvenilir ve ölçeklenebilir çözümler sunma imkanı verir.

Şirket merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunan Defne’nin Dubai, BAE ve Noida, Hindistan'da da ofisleri bulunmaktadır. Defne birden fazla yılda Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA ve Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye programlarında sıralamaya girmiştir. Defne GSMA Associate üyesidir. Defne ve çözümleri hakkında detaylı bilgi için www.defne.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kariyer Olanakları
Yazılım Mühendisi

Aranan Nitelikler Bilgisayar mühendisliği bölümü mezunu Çok iyi derecede İngilizce bilen Nesneye yönelik programlamada deneyimli C++ dilini çok iyi derecede bilen Java dilini iyi derecede bilen MySQL ve MSSQL veritabanları ile uygulama geliştirmiş Sinyalleşme protokollerine aşina - SS7 (ISUP / MAP / INAP / CAMEL), IP (SIP, MEGACO) Araştırmaya meraklı, motivas...