Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

BPLAS

Her zaman yeni teknolojiler kullanması, tasarım, geliştirme, plastik işleme teknolojileri ve yüzey dekorasyon alanlarındaki kabiliyetleri ile BPlas firması, Türkiye’nin en büyük otomotiv tedarikçisidir.

B-PLAS
B-PLAS BURSA PLASTİK, METAL, İNŞAAT, ENERJİ, MADENCİLİK, JEOTERMAL, TURİZM, SİVİL HAVACILIK VE TARIM SAN. VE TİC. A.Ş. DOSAB Orkide St No: 15 16369 Bursa-TURKEY
T: 444 75 27
E: bplas@bplas.com.tr
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

Ana faaliyet alanı plastik enjeksiyon olan BPlas, kapama gücü 40 ton ile 5.000 ton arasında 103 adet enjeksiyon makine parkına sahiptir. Her zaman yeni teknolojiler kullanması, tasarım, geliştirme, plastik işleme teknolojileri (enjeksiyon, ekstruzyon, şişirme, ısıl şekillendirme, kalıp üretimi) ve yüzey dekorasyon (boyama, IMD, kaplama) alanlarındaki kabiliyetleri ile BPlas firması, Türkiye’nin en büyük otomotiv tedarikçisidir. Tasarımdan bitmiş ürüne kadar tüm aşamaları bünyesinde gerçekleştiren BPlas, 2 g'dan 64.000 g'a kadar ağırlıktaki plastik parçaları Full Service Supplier (FSS) olarak müşterilerine sunmaktadır. BPlas firmasının plastik enjeksiyon ve ekstrüzyon kapasitesi toplam 65.000 tondur (/YIL). Şirketimiz, altı ayrı tesisteki 1.725 çalışanı ile birlikte yerli ve yabancı otomotiv sanayiye yönelik olarak üretim yapmaktadır.