Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

Avrupa’nın En Büyük 6. Yazılım Firması

Asseco SEE Türkiye, bankacılık, finans, kamu ve diğer tüm sektörler için güvenli e-Ödeme, finansal iş uygulamaları, güvenlik, ve çağrı merkezi çözümleri ile kapsamlı çözümler sunmaktadır. 

 

ASSECO
ASSECO SEE TEKNOLOJİ A.Ş. (ITD) İTÜ Ayazağa Kampüsü Teknokent ARI 1 Binası No: 12 34469 Maslak İstanbul
T: 90 212 365 05 05
E: marcom@asseco-see.com.tr
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

Avrupa’nın 6. en büyük yazılım firması olan Asseco grup şirketlerinden, Asseco SEE 13 ülkede faaliyet göstermektedir.  Şirket, finans, kamu ve endüstri de dahil olmak üzere farklı sektörlere yönelik çözümler üzerine uzmanlaşmıştır. Bankacılık, mobil ödeme & güvenlik, kart çözümleri, ATM & ödeme terminalleri, kurulum & servis hizmetleri, sistem entegrasyonu ve güvenli e-ödeme alanlarında önde gelen çözümler  sunmaktadır. 

Asseco grup olarak 20,000’den fazla çalışanımız ile 40 ülkede faaliyet gösteriyoruz. Asseco SEE ise güneydoğu Avrupa’da 13 ülkede faaliyet göstermektedir. Ayrıca, Asseco SEE hisseleri, Ekim 2009 yılından bu yana, Varşova Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir.  Misyonumuz, müşterilerimize yüksek kaliteli yazılım çözümleri ve hizmetler sunan, güvenilir ve kârlı bir uluslararası bilgi teknolojileri firması yaratmaktır.