Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

Yüzde Yüz Ar-Ge: ArtGe!

ARTGE
Reşitpaşa Mah. Katar Cad. İTÜ Ayazağa Kampüsü, İTÜ ARI Teknokent ARI 8 Öğrenci Otomasyon Binası No:2/11 /4 34469 Maslak-Sarıyer-İSTANBUL
T: 0530 122 78 43
E: info@artge.net
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

Artge Teknoloji; yüz tanıma, görüntü ve sinyal işleme, bilgisayarlı görü, örüntü-imge tanıma, veri analizi, yapay zeka gibi konularda özgün bilimsel çalışmalarını “akıllı” yazılım tabanlı uygulama ve çözümlere dönüştürmektedir.

ArtGe Teknoloji; %100 yerli yazılım emeğiyle geliştirdiği “yüksek başarımlı” yüz yakalama, “akıllı” arşivleme ve “güvenilir” tanıma sistemlerinin tümleştirilmesinden oluşan “modüler” ve “ölçeklenebilir” ileri teknoloji ürünü “FaceCapt” adı verilen kurumsal “Yüz Tanıma Sistemi” ni geliştirmiştir.

FaceCapt Yüz Tanıma Sistemi; halihazırda sunucu/istemci yapısında masaüstü, web, mobil ve bulut servis teknolojilerinde çalışabilen modülleri ile lisanslanabilir ve kriptolu ürün olarak ticari projelerde ve müşterilerde kullanıma hazırdır.

ArtGe Teknoloji  İTÜ ARI Teknokent TGB’de yer almaktadır ve Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi “ARIS – SFRL Laboratuvarı” (Advanced Research on Images and Signals - Smart Face Recognition Laboratory) Ileri Sinyal ve Görüntü İşleme - Akıllı Yüz Tanıma Laboratuvarı ile işbirliği yapmaktadır.

FaceCapt Yüz Tanıma Sistemi; Finans ve Bankacılık, Kamu, Emniyet, Savunma, Stadlar, Ulaşım, Havalimanları, Metro, Karayolu-Toplu Taşıma Araçları, Akıllı Şehirler, Sınır Kapıları, Okullar, AVM’ler, Limanlar, Mobil Bulut Servis Operatörleri, Ev kullanıcıları, Bilişim  vs. gibi hemen her tür sektörde farklı senaryolar için kullanılabilir.