Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

Reaching Globally, Acting Locally

AIR TELEKOMÜNİKASYON
AIR TELEKOMÜNİKASYON ÇÖZÜMLERİ TİC. VE SAN. A.Ş. İTÜ Ayazağa Kampüsü Kuzey Yolu ARI Teknokent ARI1 Binasi No:18/2 Maslak—İstanbul
T: + 90 (212) 285 03 70
E: air@airadio.com
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

AIR Telekomünikasyon Çözümleri merkezi Chicagoda bulunan American International Radio Inc. şirketinin bir parçası olup, Türkiye üzerinden birçok farklı pazara kablosuz haberleşme ile ilgili ürünler ve çözümler sunan lider bir teknoloji şirketidir. Ortadogu Orta Asya ve Türkiye bölgesindeki en büyük Motorola Distribütörü ve Uygulama Geliştiricilerden biridir. Geliştirdiği yazılım ve donanım ile Profesyonel İletişim Çözümleri sunan bir Sistem Entegratör olmanın yanında standart ürünlerin fonksiyonlarını geliştirerek Mobilite & IT uygulamaları ve çözümleri üretir.

AIR Telekomünikasyon Çözümleri ilk 100 Bilişim Şirketi arasında olup, Türkiyenin en büyük 12. Bilişim Sistem Entegratörü ve en büyük 10 Telekom Altyapı sağlayıcısından biridir. Yurtdışında gerçekleştirdiği projeler ile 2015 yılında Hizmet İhracat Gelirlerinde en büyük 5 firmasından biri olmuştur. Irak, Afganistan, Polonya, Türkmenistan, Libya ve Ukrayna’daki anahtar teslimi projeler de dâhil olmak üzere,  AIR bölgesel projelerde üstel bir büyüme kaydetmiştir.