Tüm Teknokentli Firmaları Görüntülemek İçin Tıklayın.

Şimdi daha güçlü ve daha aktif

Amacımız teknolojiye yeni bakış açıları kazandırmanın yanında, ülkemizde kullanılan raylı sistemler teknolojilerine maddi nefes aldırmak ve konusunda hakim elemanlar yetiştirmek.

ABE TEKNOLOJİ HAKKINDA
ABE TEKNOLOJİ
ABE Teknoloji Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. İTÜ Ayazağa Kampüsü, Koru Yolu, Arı Teknokent 3 Binası, Nu: 101-2 Sarıyer / İstanbul
T: 0212 276 4076
E: bilgi@abeteknoloji.com.tr
“İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki 276 Ar-Ge firması ve toplamda 7.000 personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Hakkımızda

ABE Teknoloji Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş., İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyesi ve yardımcılarının birlikte gerçekleştireceği araştırma geliştirme faaliyetlerini sanayi ile buluşturmak ve ülkemize yararlı hale getirmek için kurulmuş bu şirkette olup aşağıdaki alanlarda çalışmalar gerçekleştirilmektedir. ABE Teknoloji Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş., ERTMS anklaşman ve demiryolu tarafı donanımı gerçekleştirimi, kapalı alan radyo tekrarlayıcı projelendirmesi, tasarımı ve gerçekleştirimi, açık alan telsiz tekrarlayıcılar için anten kavite süzgeç tasarımı alanında çalışmalar yapmak amacı ile kurulmaktadır. ABE Teknoloji geniş sistem mühendisliği bilgisini ve büyük projelerinin karmaşık sorunlarına çözümler üretme yeteneğini arttırmayı hedeflemektedir.