MİKRO MBA

ARI3 Seminer Salonu

EĞİTİMİMİZ ÜCRETLİ OLUP EĞİTİM ÜCRETİ: 2000TL  +%8 KDV – MİNİMUM 18 KİŞİDEN OLUŞMAKTADIR.

 

SEMİNER İÇERİĞİ:

Mikro bir MBA programı özelliklerine sahip olan eğitim, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans programının temel ve öne çıkan derslerini kapsamaktadır.
Toplamda 66 saat süren bu eğitim, katılımcılara Finansal Yönetim, Stratejik Yönetim, Proje Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Pazarlama Yönetimi, Üretim Yönetimi gibi temel yönetim alanlarında temel yetileri kazandırmayı ve "Yönetim Profesyonelleri" yetiştirmeyi hedeflemektedir.

SEMİNERİN AMACI: Katılımcılara iş yönetimi ve iş dünyası ile ilgili temel kavram ve teknikler konusunda bilgi vermek, katılımcıların bu kavram ve tekniklerin iş dünyasına nasıl uygulandığı konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır. Katılımcılar eğitim sonunda işletme yönetimi ile ilgili doğru ve aradığı bilgiye ulaşabilecek, İşletme ile mikro ve makro çevresi arasındaki bağlantıları açıklayabilecek, bir işletmenin temel fonksiyonlarını, bu fonksiyonların işletmenin işleyişi ve stratejilerine etkisini değerlendirebilecek, işletme kararlarına yönelik analiz yapabilecek ve iş dünyasındaki güncel kavramları tanımlayabilecektir.

KATILIM KOŞULU: Programa katılma koşulu lisans mezunu olmaktır. %70 devam koşulunu sağlayan ve program sonunda yapılan sınavda başarılı olanlara, İstanbul Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve İTÜ ARI Teknokent tarafından resmi (İTÜ rektörü ıslak imzalı)  ‘Mikro MBA’ uzmanlık sertifikası verilecektir. Devam koşulunu sağlayan ancak başarılı olamamış öğrencilere ise katılım belgesi verilecektir. 

KİŞİ KAPASİTESİ: Min 18 Max. 30 kişi

EĞİTİME KATILANLARA SERTİFİKA VERİLECEKTİR.

 

Prof. Dr. A. Banu Elmadağ Baş (Program Koordinatörü), Prof. Dr. Oktay Taş, Doç. Dr. Elif Karaosmanoğlu, Prof. Dr. Fethi Çalışır, Doç. Dr. Mehmet Erçek, Y. Doç. Dr. Çiçek Ersoy, Dr. H. Bülent Cerit

Etkinliğe Kayıt Ol

Aşağıdaki formu doldurarak etkinliğe kayıt olabilirsin.