Agile-Up Your Business

ARI3 Binası Seminer Salonu 3, -1. Kat

Seminer Amacı:
Tüm ölçek ve yapıdaki organizasyonlarda uygulanabilir olan çevik yaklaşımın, günümüzün hızla değişen dinamik dünyasında etkinliği ve verimliliği arttırdığını görüyoruz. Çevik yaklaşımın kültür, liderlik, roller ve organizasyonlar açısından irdeleneceği bu seminer ile katılımcılara kendi organizasyonları için ilham vermeyi amaçlıyoruz.
Seminer İçeriği:
Agile prensipler ışığında yönetim fonksiyonları yeniden değerlendirilecektir. Çeşitli organizasyonların örnek olayları üzerinden çevik yaklaşım tartışılacaktır.

Ceren Çelik Çetin

Girişimci, bind-U Consulting Konuşmacı Hakkında

Ceren yüksek lisans seviyesinde Yönetim Bilimleri ve Yönetim Bilişim Sistemleri üzerine çalışmalar yapmıştır. Finans, turizm, eğitim ve e-ticaret gibi çeşitli sektörlerde eğitmen, iş analisti, proje yöneticisi ve agile koç görevlerinde bulunmuştur. Tutkulu bir girişimci olan Ceren 2017 yılında ilk girişimini kurumsal danışmanlık alanında kurmuştur. Eğitimlerinde problemlerin ve çözümlerin deneyimlenmesine yönelik olarak drama ve oyunlaştırma tekniklerini kullanmaktadır. Drama Yolu ile Agile Rol Değişimi programının Türkiye’deki ilk uygulayıcılarından biridir.

Etkinliğe Kayıt Ol

Aşağıdaki formu doldurarak etkinliğe kayıt olabilirsin.